Call Us on +62-341-551611 ext: 126
Arsitektur Universitas Brawijaya
deneme bonusu
Casino Siteleri
bedava bonus


1xbet
supertotobet

Pendik Escort
1xbet
casino siteleri
supertotobet
marmaris escort
avcılar escort
mecidiyekoy escort
istanbul da escort
istanbul escort
şişli escort
jetfilmizle
selcuksports

Dosen PSSA

Dosen PSSA

  • 19 Mei 2021
  • Posted by Admin

LECTURER DEPARTMENT OF ARCHITECTURE

NO NAME NIP E-mail
1 Prof. Ir. Antariksa, M.Eng, Ph.D 19570914 198503 1 002 mr.antariksa@gmail.com
2 Ir. Chairil Budiarto Amiuza, MSA. 19531231 198403 1 009 (PURNATUGAS 2017) chairilbudiartoamiuza@yahoo.com
3 Ir. Jusuf Thojib, MSA. 19551105 198403 1 002 jusufthojib@gmail.com
4 Dr. Ir. Sri Utami, MT. 19570729 198602 2 001 tutu_azis@yahoo.co.id
5 Ir. Jenny Ernawati, MSP, Ph.D. 19621223 198802 2 001 jny23ern@yahoo.com
6 Dr. Lisa Dwi Wulandari, ST.,MT 19751220 200012 2 001 lisaromansya@yahoo.co.uk
7 Ir. Edi Hari Purwono, MT 19491221 198303 1 002 (PURNATUGAS 2015)
8 Ir. Rr. Haru Aqus Razziati, MT. 19511220 198303 2 002 (PURNATUGAS 2017)
9 Ir. Harini Subekti, M.Eng. 19550806 198403 2 001 (TUGAS BELAJAR)
10 Ir. Rusdi Tjahjono, MSA. 19581124 198701 1 003 (TUGAS BELAJAR)
11 Ir. Sigmawan Tri Pamungkas, MT. 19630630 198903 1 002 monsterahijau@yahoo.co.id
12 Dr. Ir. Joko Triwinarto Santoso, MSA. 19640512 199512 1 005 jokotris@yahoo.com
13 Ir. Heru Sufianto, M.Arch.St, Ph.D. 19650218 199002 1 001 hsufianto@yahoo.com
14 Ir. Rinawati P. Handajani, MT 19660814 199103 2 002 rinawatinoor@yahoo.com
15 Ir. Damayanti Asikin, MT. Ars 19681028 199802 2 001 (TUGAS BELAJAR) dama_asikin@ub.ac.id
16 Dr. Eng. Ir. Herry Santosa, ST.,MT. 19730525 200003 1 004 hayherry@yahoo.com
17 Jono Wardoyo, ST.,MT. 19740623 200012 1 001 mas_joon@yahoo.com
18 Agung Murti Nugroho, ST., MT., Ph.D. 19740915 200012 1 2001 sasimurti@yahoo.co.id
19 Susilo Kusdiwanggo, ST.,MT. 19740918 199903 1 001 kusdiwanggo@ub.ac.id
20 Ema Yunita Titisari, ST.,MT. 19750627 200012 2 001 (TUGAS BELAJAR) ema.yunita@gmail.com
21 Subhan Ramdlani, ST.,MT. 19750918 200812 1 002 ramdlani2000@yahoo.com
22 Beta Suryokusumo Sudarmo, ST., MT (ALM. 2018) 19671217 200112 1 001 uyoke@gmail.com
23 Indyah Martiningrum, ST., MT. 19720301 200012 2 001 indyah_m@yahoo.com
24 Triandriani Mustikawati, ST., MT. 19740430 200012 2 001 (TUGAS BELAJAR) tmustikawati@ub.ac.id
25 Noviani Suryasari, ST., MT. 19741116 200012 2 003 (TUGAS BELAJAR) noviani@ub.ac.id
26 Tito Haripradianto, ST., MT 19761013 200501 1 003 titohari@yahoo.com
27 Abraham Mohammad Ridjal, ST., MT 19840918 200812 1 002 amridjal@gmail.com
28 Iwan Wibisono, ST., MT 201201 800808 1 001 iwanwibisono_st_mt@yahoo.com
29 Ary Deddy Putranto, ST., MT 201106 820107 1 001 frighten_arie@yahoo.com
30 Wulan Astrini, ST., MDs 2012018204082001 wulanastrini@yahoo.com
31 Dr. techn. Yusfan Adeputera Yusran, ST.,MT. Ars 2011028312211001 yusfan@ub.ac.id
32 M. Satya Adhitama, ST., MSc 2011028408291001 sketz29@gmail.com
33 Wasiska Iyati, ST., MT. 198705042019032014 wasiska_0510650070@yahoo.com
34 Dr. Eng.Novi Sunu Sri Giriwati, ST., MSc. 2011068611072001 novie_gieriwati@yahoo.com
35 Andika Citraningrum, ST., MT., MSc. 2012018704252001 andikacitra@yahoo.com
36 Eryani Nurma Yulita, ST., MT., M.Sc. 201309890724 2 001 eryani.ny@gmail.com

(lebih…)

instagram volgers kopen volgers kopen

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro